x
توفر في ستوك

Arı sütü Yerli 20 gr 2023 Mayis

303,00

Arı Sütü kullanımı

2018 Arı sütlerimiz Tükenmiştir.. yeniz sezon 2019 Nisan ayı sonudur.  siparişlerinizi bizleri arayarak şimdiden verebilirsiniz..

Ari sütlerimiz Türk mali yerli ari sütü olup kaliteli ürünlerdir. Ülkemizde ucuz fiyatlara satılan Çin ari sütlerinden değiildir... Tüketicilerimiz Ari sütü alırken yerli ari sütü almalarini tavsiye ederiz.
Buzdolabında Muhafaza Ediniz..

Arı Sütü buzdolabinda - 18 derecede 18 ay muhafaza edilebilinir..Bu arada arısütüne metal kaşık ile temas etmekten kaçınılmalıdır. Onun yerine tahta ya da plastik kaşıkları tercih ediniz. Arı sütünü güneş ışığına maruz kalmaktan da koruyunuz.
Bu durumda uzun süreler bozulmadan buzdolabında saklanabilir.
Aşırı Tüketim Yapmayınız! .Genel Kullanım amaçları için nihai doz olarak 10-12 mg alınabilir.
 • ميزات المنتج
 • خيارات الدفع
 • تعليقات (3)
 • لي Dec
 • معلومات الضمان
  :
  1 Yil buzdolabinda - 18 saklanmalı

  Arı Sütü Yerli 

  ARI SÜTÜ KULLANIMI

  ÖNEMLİ UYARI: ARI ÜRÜNLERİNE ALERJİNİZ VARSA, BU ÜRÜNÜ ALLERJİ ALANINDA UZMAN BİR HEKİME DANIŞARAK KULLANABİLİRSİNİZ. AKSİ HALDE KULLANMAYINIZ!

  ARI SÜTÜ KALİTESİ

  KULLANIM ŞEKLİ VE SAKLAMA KOŞULLARI:

  Buzdolabında Muhafaza Ediniz..

  Arı sütü donmuş halde 18 ay kadar saklanabilir. Buzdolabı raf ortamında ise 6-8 hafta kadar. Size ulaştığında arısütünden 6 hafta içinde kullanmayı düşündüğünüz örneğin 100-200 gr. kadar ağzı kapanır cam bir kaba koyup gerisini buzluğa koyunuz. Kap içindeki arısütünü ise buzdolabınızın bir rafında tutabilirsiniz. Kaptaki miktar tükendiğinde, kabı yıkayıp daha sonra buzlukta donmuş halde bulunan arı sütünün çözülmesi ardından tekrar bu kaba alabilir, geri kalanını tekrar buzluğa koyabilirsiniz.

  Bu arada arısütüne metal kaşık ile temas etmekten kaçınılmalıdır. Onun yerine tahta ya da plastik kaşıkları tercih ediniz.

  Arı sütünü güneş ışığına maruz kalmaktan da koruyunuz. 

  Alternatif olarak arısütü bal ile de karıştırılabilir; 

  Bu durumda uzun süreler bozulmadan buzdolabında saklanabilir.

  Aşırı Tüketim Yapmayınız!

  Genel Kullanım amaçları için nihai doz olarak 10-12 gram alınabilir. Kullanıcı kendini ve ürünün etkilerini gözlemleyerek dozajı azaltıp-çoğaltarak kendisi için ideal bir noktaya getirebilir. Günde 2 defa 6'şar gram şeklinde kullanımı öneririz. İhtiyaca göre bu miktar günde sabah-akşam 2 defa 12'şer grama kadar çıkarılabilir.  İlk kez kullanıyor iseniz önce çok az miktarlarla örneğin bir kibrit çöpünün ucuna bulaşan miktarla başlayıp, gün be gün artırarak nihai miktarlara 4-6 hafta içinde ulaşınız. Piyasada bulunan kapsül ve karışımlardaki miktarlar ise genellikle önemli amaçlar için yetersiz kalan küçük oranlardadır.

   

  Çocuklar için ise başlangıç dozu 50-100 mg, nihai dozu ise 500 mg'ı geçmemelidir. Yaş aralığı 2-6 olan yavrularımız için başlangıç dozu 20 mg nihai doz ise 100 mg olarak önerilmektedir.

   

  Kullanım Şekilleri..

  Arısütü, plastik bir tatlı kaşığı ile ağza alınıp, en az 2 dakika süreyle dil altında tutularak tüketilir. Tüketim aç karnına yapılmalı ve en az 10 dakika geçmeden üzerine birşey yenilmemelidir. arısütü, bal, çekilmiş keten tohumu gibi öğeleri arzularına göre çeşitli oranlarda karıştırıp kullanabilirler. Günün iki ucunda iki defa kullanımı tavsiye edilmektedir. Sabah kalkınca ve akşam yemeğinden önce kullanılabilir.

  Çocuklarınıza Sevecekleri Karışımlar İçinde Veriniz..

  Arısütünün saf halinin tadı çocukların hoşuna gitmeyebilir. Çocuklarımıza süt ya da bal içinde karıştırarak verebiliriz. Balla karıştırılmış arısütünün daha sonra sütte çözülmesiyle lezzetli, tadı hoş gelen bir tüketim biçimi de vardır.

  Arı sütünün Yan Etkileri

  Saptanmış herhangi bir yan etkisi gözlenmemekle birlikte, çok büyük dozların (100-200 gr.) bir seferde tüketilmesi ardından baş dönmesi, nabız yükselmesi gibi sonuçlar rapor edilmiştir. Gözlenen yararlar açısından etken olan sadece tüketim miktarı değil, kullanımın her gün düzenli ve sürekli yapılmasıdır. Arı sütü kullanımının ilk günden itibaren olumlu etkileri gözlenmekle beraber, asıl önemli ve ayrıcalıklı avantajları bir aylık düzenli kullanımın sonucunda kendini göstermektedir. 

  S.S ANZER BALLI KÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERARİFİ

  ANZER BALİ DOĞAL ARI ÜRÜNLERİ

   

  ORGANİK BAL ÜRÜNLERİ…

   

  Eminettin Mahallesi eski adliye caddesi yani merkez Rize

   

  Tel : 0464 212 08 52  – 0535 398 16 85 – 0537 298 94 53


Prepared by  T-Soft E-Commerce.