x
توفر في ستوك

Saf Yerli Arı Sütü 10 gr 2023 Mayis

151,50

Saf Arı Sütü

Arı sütümüz yerli arı sütü olup sezonda sınırlı miktarda üretilmektedir. Piyasada pazarlanan Çin arı sütleri gibi kalitesiz ürünler değildir.. Sezonda sınırlı miktarda üretilmektedir.  Tahlilleri yapılmaktadır..  

2018 - 2019 Sezonu ürünleri tükenmiş olup yeni sezon ürünlerimiz önümüzdeki mayıs ayı ortalarında yeni üretime başlanacaktır. Arı sütü  siparişle
Piyasada  Erkek arı ve normal  larvalardan alınan  arı sütleri pazarlanmaktadır.. Bizdeki ürünler direk Ana Arı üretiminden üretilen ürünlerdir, garantilidr.
Not : Arı sütünü soğuk buzda gönderiyoruz. kargoda  bekletilip bozulmasını önlemek için kapıda ödeme  gönderilmemektedir..
 • ميزات المنتج
 • خيارات الدفع
 • تعليقات (6)
 • لي Dec
 • الوزن(كجم)
  :
  10
  معلومات الضمان
  :
  6 ay

  ARI SÜTÜ KULLANMA TALİMATİ

  Buzdolabında Muhafaza Ediniz..

  Arı sütü donmuş - 18 derecede 18 ay kadar saklanabilir.

  Buzdolabı raf ortamında ise 6-8 hafta kadar. Size ulaştığında arısütünden 6 hafta içinde kullanmayı düşündüğünüz örneğin 100-200 gr. kadar ağzı kapanır cam bir kaba koyup gerisini buzluğa koyunuz.

  Kap içindeki arısütünü ise buzdolabınızın bir rafında tutabilirsiniz. Kaptaki miktar tükendiğinde, kabı yıkayıp daha sonra buzlukta donmuş halde bulunan arısütünün çözülmesi ardından tekrar bu kaba alabilir, geri kalanını tekrar buzluğa koyabilirsiniz.

  Ya da arı sütünü 5 ağzı kapaklı kavanoza 200 gramlık miktarlarda bölüştürüp dördünü buzluğa koyupbir tanesini buzdolabı raf bölümüne alabilir ve bittikçe buzluktan bir kavanozu raf ortamına taşıyabilirsiniz.

  Bu arada arı sütüne metal kaşık ile temas etmekten kaçınılmalıdır. Onun yerine tahta ya da plastik kaşıkları tercih ediniz.

  Arı sütünü güneş ışığına maruz kalmaktan da koruyunuz.

  Alternatif olarak arı sütü bal ile de karıştırılabilir; uzun süre derin dondurucuda -18 C de bozulmadan buzdolabında saklanabilir.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.